KONST / Litografier / Ltografier 8135682
nr 813 5682
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Ltografier , 2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), 229/310+ 143/310, signerade, motivets mått: 27x24
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:41:08
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén